♪♫♪
Nalaď svůj život do C dur, tam nejsou žádné křížky

Téma týdne: MHD

8. března 2012 v 21:16 | já |  Téma týdne
Ve zbytku tohoto článku si budu spíše stěžovat, proto aspoň na úvod napíši nějaká pozitiva. MHD je dobrá věc, protože si nemusíme zajišťovat dovoz sami a nemusíme nikam chodit pěšky. V autobuse, nebo v šalině se taky dobře poslouchají písničky a dobře se tam odpočívá. (tedy pokud sedíte).
Ve vedlejší Městské části kam jezdím do školy právě staví nové sídliště. Přistěhovalo se tam mnoho lidí a na ten malej autobus toho bylo prostě moc. Když jsme jezdili ze školy nabo do školy jelo tam tolik dětí školou povinných, že se každý den do autobusu nevešlo aspoň deset lidí a ti pak museli čekat 20 minut (!) na další spoj. Slavnému dopravnímu podniku trvalo rok než si uvědomili, že něco není v pořádku a tak tam poslali ještě jeden pomocný aoutobus - ten ale jezdil jenom v tom sídlišti - takže úplně nanic. Teprve až po půl roce to vyřešili efektivně a ten pomocný autobus už jezdí celou dráhu jako ten druhý bus. konečně se všichni do autobusu vejdeme a občas si i sednem ! Hurá !

Jsem ráda že do školy jezdím jen autobusem, ne jak jedná má kamarádka vlakem a pak ještě šalinou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cute beach dresses cute beach dresses | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 15:25 | Reagovat

Hi, I just discovered your web site via Bing. Your article is truly applicable to my life right now, and Im really happy I discovered your website.
http://www.speakdress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pozor ! Na blogu bydlí můj klavírní šnek ! KOUŠE !