♪♫♪
Nalaď svůj život do C dur, tam nejsou žádné křížky

Duben 2013

Jarní fotky

27. dubna 2013 v 18:18 | já |  Fotím
Ahoj po dlouhé době,
je mi celkem jasné, že tenhle článek naprosto pohřbí jakousi originalitu a napáditost, přesto sem ale musím dát nějaké jarní fotky. Myslím, že jaro je nejkrásnější období v roce.Jana Eyrová

13. dubna 2013 v 19:26 | já |  Čtu
Charlotte Bronteová
Jana Eyrová

Nečetli jste Janu Eyrovou ? Chyba ! Osudová ! Ani nedokážu popsat jak na mě tato kniha zapůsobila. Prosím, neočekávejte tu ode mne nějaký smysluplný popis děje - nebudu ho popisovat - vždyť mé strohé a zmatené vyprávění by sotva mohlo vystihnout krásu, podstatu a poutavost příběhu.

Kniha o Janě Eyrové je příběh ženy, která v životě, nebo aspoň na jeho začátku neměla moc štěstí, žila sama nenáviděna ostatním světem. Je to příběh o velké lásce, která je čistá a stálá a dokáže se přenést přes všechny nesnáze. Je to příběh, který vás chytne a nepustí. Budete doufat v lepší osud, budete se smát a budete i plakat (a to dost).

Chlapec pod čembalem

3. dubna 2013 v 17:15 | já |  Píšu
Tohle je moje slohovka ze školy. Útvar vypravování, téma Nález
To bych asi nebyla já, abych zase nepsala o hudbě...


Stíny hor obepínaly malebné město na řece. Vzduchem poletovala malinká osůbka a v smaragdvých očích se jí leskly smutné slzičky. Je tak sama. Ale proč ? Je přece talentovaná, ona je Hudba - Euterpé. Prý nese znamení smutku a neštěstí, ale jde tomu věřit ? V srdci je tak hravá a veselá.
Pozor ! Na blogu bydlí můj klavírní šnek ! KOUŠE !